Yeni box 1 yıl garanti SFP-10G-ZR 10g 1550nm SFP + 80 km Gerekir daha fazla açıları fotoğraflar, lütfen bana ulaşın
Taze

Yeni box 1 yıl garanti SFP-10G-ZR 10g 1550nm SFP + 80 km Gerekir daha fazla açıları fotoğraflar, lütfen bana ulaşın

₺ 414.00
₺ 450.00

Varolan

Ürün Modeli : SFP-10 G-ZRÜrün Açıklaması : SFP, 10 GBase-ZR 10 Gigabit optik modülü, 1550 nm, tek modlu 80 km Modül Tipi : SFPIletim dalga boyu : 1550 nmÇalışma gerilimi : 3.3 v Iletim hızı : 10.3g b/s Iletim orta : tek modlu fiber Arayüz tipi : çift LC arayüzüIletim mesafesi : 80 km No.1 1 : YaklaşıkÖdeme Bilgileri
Biz Emanet hizmeti kabul. No 2 : Yaklaşık Gümrük Vergisi ve Taşıma Ücreti :
Tüm müşterilerin siparişleri için, biz teslim ücreti, hatta 1 adet bölüm.Zaman parçaları yerel geleneklere geldiğinde, gümrük vergisi tahsil olsaydı, biz herhangi bir gümrük veya ithalat vergileri sorumlu değildir.   No 3 : Abount Nakliye Bilgileri :
Biz içinde öğeleri gemi olacak ödeme temizlendikten sonra 1-5 iş günü.Uluslararası Airmail kullanarak standart nakliye, çin öğeler gemi ve sürer 7-14 iş günü (2-3 hafta) en alanlar için almak için.Eğer içinde öğe almazsanız 30 iş günü (5 hafta), davayı araştırmak için lütfen bize ulaşın. (brezilya. Italya. 5 ~ 8 hafta)
No 4 : Geri Bildirimler hakkında :
Biz her işlem için 5 yıldız değerlendirme elde etmek amacı. Herhangi bir olumsuz geri bildirimler bırakmak aceleci etmeyiniz!!!. eğer herhangi bir sorunları var, lütfen BIZE ULAŞıN negatif geribildirim ayrılmadan önce, biz 24 saat içinde cevap verecektir.

Ürün verisi

paket:
Evet
Akıllı Şarj:
Hayır
Ekran ekran:
Hayır
Model Numarası:
SFP-10G-ZR
Hızlı şarj:
Hayır
tip:
Elektrik
Marka Adı:
Taofa
Pil Numarası:
..
kullanım:
..

En İyi Kalifiye Kategori